BenQ W2700 4K UHD HDR Ev Sinema Projeksiyon Cihazı

Ürün temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

2200 Ansi Lumen, 3840x2160 4K Çözünürlük
89.310,00 TL
3000 Ansi, 1920x1080 Çözünürlük
34.710,00 TL
Müşteri Temsilcilerimizden Özel Fiyat Teklifi Almak İçin "Teklif İste" Sekmesini Kullanabilirsiniz !

Projeksiyon Işık Gücü: 2000 Ansi Lümen
Projeksiyon Çözünürlüğü: 3840x2160
Kontrast Oranı: 30.000:1
Lamba Ömrü: 15.000 SaatBenQ W2700 3840x2160 4K çözünürlüğü ve HDR10 - HLG desteğiyle öne çıkan BenQ'nun yeni nesil kompakt 4K ev sinema projektörüdür. DCI- P3 / Rec.709 renk alanı için BenQ CinematicColor teknolojisine sahip model tak çalıştır 3D özelliğine sahiptir. 15.000 saate varan yüksek kapasiteli lambası ve çarpıcı görüntü performansıyla ürün 4K home cinema kategorisinin en iddalı modellerinden biri haline gelen W2700 ayrıca üzerinde yerleşik medya oynatıcsıyla birlikte geliyor.

Gerçek 4K HDR’li Projeksiyon Cihazı ile Sinematik Duyu Ayrıntılarını Yeniden Oluşturun

Dijital sinemadaymış gibi gerçek 4K HDR’li görüntülere hazır olun. BenQ W2700 projeksiyonun sunduğu DCI-P3 renk alanı ile en doğru renkleri alabilecek sinema meraklıları, 4K HDR ile de en ince ayrıntıları yakalayabilirler; yönetmenlerin izleyiciye yansıtmak istediği görüntüleri izleyebilirler. BenQ W2700 CinematicColor ™ teknolojisine sahip 4K HDR CinePrime Projeksiyon ile sinema büyüsünü evinize yansıtır.


Yönetmenlerin Gözünden Renkleri Görmek için CinematicColor™

CinematicColor™ teknolojisi, doğru ve gelişmiş görüntüler elde etmek için en iyi renkleri kullanır. CinematicColor’ın süper geniş DCI-P3 renk alanı Rec. 709’dan çok daha büyük görünür spektrumları kapsar, yüksek doğal ANSI kontrast oranı ve ISFccc sertifikalı kalibrasyon, inanılmaz görüntü performansları sağlar ve profesyonel sinema keyfinize eşlik edecek ayrıntılı, keskin ve net görüntüler sunar.


Color wheel uses precise nanometer-level references to test over 20 combinations of angle and coating
 
BenQ CinematicColor™ Teknolojisi
Detaylar
Süper-Geniş DCI-P3 Dijital Sinemalarla Yarışıyor

CinematicColor ™ teknolojisi,% 95'e kadar süper geniş DCI-P3 renk alanına ulaşır ve Rec. 709 DCI-P3'ten çok daha büyük görüntü aralığı içerir. BenQ W2700 4K projeksiyon, yönetmenlerin başlangıçta öngördüğü şekilde, gerçek sinema kalitesini geniş ve kesin renk doğruluğu ile mükemmel şekilde üretir.


DCI-P3 is referred to as "wide gamut," DCI-P3’s range is 26% larger than sRGB / Rec.709.
Doğal Tonların Çoğaltılması için Geliştirilmiş Renk Haritalama

Önyargılı renk sıcaklığına ve aşırı doygun yeşil ve kırmızı renklere sahip diğer projektörlerin aksine, BenQ Enhanced Color Mapping teknolojisi, DCI-P3 4K Blu-ray filmleri izlerken doğayı yansıtacak şekilde otomatik olarak ayarlanmış mükemmel gerçekçi renklere sahip nefes kesen görüntüleri ortaya çıkarmak için hassas renk sunumu gerçekleştirir.
Fabrikada Kalibre Edilen Renk Doğruluğu

Özel aletler ve yazılımlar kullanılarak W2700, ITU-R Rec.709'a göre hassas D65 renk sıcaklığı, gama, siyah seviye, beyaz seviye, nötr gri, RGBCMY renk izleme, renk tonu, doygunluk, parlaklık ve çıktı değerleri açısından test edilmiş ve ayarlanmıştır. Çoklu arayüzlerden elde edilen tüm veriler, fabrika kalibrasyon raporları için derlenmiştir, Delta E <3 * ile% 100 Rec.709'u garanti eder, aynı zamanda Hollywood filmlerinin otantik renklerini üretmek için BenQ'a özel CinematicColor teknolojisi ile optimum bir DCI-P3 renk tablosu uygular.

* Delta E, referans renk ile projektörün L*a*b* koordinatlarına göre gerçek rengi arasındaki farkı "duyudaki bir farkı" temsil etmek için belirler. Delta E <3 performansı, insan gözünde hemen hemen hiçbir belirgin renk farkı olmadığı anlamına gelir. (Delta E <3 performansı D. Sinema modlarında etkin.)
ISFccc® Onaylı Görsel Kalibrasyon

Imaging Science Foundation’ın saygın ISFccc® Sertifikalı Görsel Kalibrasyonunu dahil ederek, görüntü ve renk performansı, gündüz ve gece için önceden ayarlanmış ışık dengesi modlarıyla birlikte herhangi bir alan için özelleştirilebilir.


HDR-PRO offers greater brightness, contrast range, and image optimization
 
 
HDR-PROTM ile Aşırı-Gerçekçi Video Kalitesi

Projeksiyon için optimize edilmiş BenQ'ya özel HDR-PRO teknolojisi, 4K HDR görüntüleme deneyimini geliştirir. Gelişmiş ton haritalama özelliğine sahip HDR-PRO, her ayrıntıyı ortaya çıkarmak için daha fazla kontrast aralığı ve benzersiz sinema keyfi için akış içeriği sunar.Four times the resolution of Full HD 1080p, 4K UHD reduces pixel blur for awe-inspiring clarity and crisply defined fine details

 
HDR10 ve HLG tarafından güçlendirilmiştir

BenQ’nun HDR-PRO teknolojisi, bir Blu-ray filmi, video akışı, popüler platformlarda spor karşılaşması sırasında inanılmaz görseller sunan HDR10 ve HLG (Hybrid Log-Gamma) desteği ile güçlendirilmiştir.

* HLG, BBC iPlayer, DirecTV, Freeview Play ve YouTube gibi video servisleri tarafından desteklenen, BBC ve NHK tarafından ortaklaşa geliştirilen yüksek dinamik bir aralık (HDR) standardıdır.


Birleşmiş Sinematik Estetik ve Felsefe

Tamamen kişiselleştirilmiş sinema atmosferine ulaşmak için W2700, ev sineması ve film benzeri hareketler için tasarlanmış yönetmenler için özel olarak optimize edilmiş film modları sunar.


Big-Screen Movie Experiences for Living Rooms
Karanlık Odalar için Gerçek Sinema Reprodüksiyonu
Sinema Modu
BenQ HDR projector unlike other HDR projectors lose details and display incorrect greyscales

Konforlu bir AV oda ortamında en iyi SDR içeriğini göstermek için,% 100 Rec.709 renk gamı kullanan filmlerde çok çeşitli renkler ve ince detaylar ortaya çıkar.


HDR Modu (Geniş Renk Gamı Etkin)
BenQ HDR projector unlike other HDR projectors lose details and display incorrect greyscales

HDR-PRO teknolojisine ve DCI-P3 renk gamına (% 95'e kadar DCI-P3 renk kapsamı) dayalı en yüksek dinamik kontrast ve gerçek renk reprodüksiyonunu sağlar, 4K HDR Blu-ışınları için idealdir ve rahat AV odası ayarlarında HLG içeriği akışı sağlar.


Oturma Odaları İçin Büyük Ekran Film Deneyimleri
Sinema Modu

Yüksek ortam parlaklığında SDR filmlerin keyfini çıkarmak için Rec.709 renk doğruluğunu elde etmek için yüksek parlaklık.


HDR Modu

Yüksek parlaklıktaki ortamlarda 4K HDR Blu-ışınları izlemek ve Rec.709 ve HDR-PRO teknolojisine dayalı HLG içeriğini izlemek için tasarlanmıştır.


Sinematik Ritim İçin Filmdeki Gibi Hareket

Orijinal film çekiminin tam olarak yönetmen amacına uygun şekilde yapılmasını sağlamak için, W2700, orijinal görüntünün saflığını korumak için HDR modunda titremesiz yüksek çözünürlüklü kaynakları kabul edebilen saniyede 24 kare (fps) oynatmayı destekler, böylece 4K filmleriniz doğru kadansta, kaynak videonun oynatılmasını engelleyen makaralara gerek olmadan görüntülenebilir.


Gerçek 4K UHD Sanatı
4K UHD Gerçek 8,3 Milyon Piksel Mükemmelliği

Her kare için 8,3 milyon farklı piksel ile 4K UHD 3840x2160 çözünürlük üreten W2700, projeksiyonun modern yaşam tarzları için şık ve kompakt profilini en aza indirmek için yeni nesil 0.47 ”tek DMD DLP teknolojisini kullanıyor. Dört kez Full HD 1080p çözünürlüğe sahip olan 4K UHD, etkileyici netlik ve net tanımlanmış ince detaylar için piksel bulanıklığını azaltır.


Four times the resolution of Full HD 1080p, 4K UHD reduces pixel blur for awe-inspiring clarity and crisply defined fine details

Precision 10-Element 8-Group All Glass 4K-optimized Lens Array

Super-high resolution 10-element lens array is structured into eight groups with metal barrel and cell framework, far outshining 1080p projector technology with greater light penetration for long-lasting 4K intensity with heart-stopping color performance, clarity, and sharpness across the entire screen.


Super-high resolution 10-element lens array
Rosy Skin Tone
Light Skin Tone

 Upgraded with dramatically wider frequency range from stereo 10-watt audio housed in a resonant sound chamber for deep bass and soaring highs, BenQ CinemaMaster Audio+ 2 audio-enhancing technology also provides exclusive EQ algorithms for pure clarity and sensual sound quality as used by Hollywood studios.

Cinema Mode

 


W2700’s lightweight design and sleek can be placed on the table top  for hassle-free installation
 
Flexible Adjustment for Screen Alignment

W2700’s lightweight design and sleek, compact profile accentuates beautiful aesthetics as well as intuitive functionality. W2700 delivers cinematic wonder in any space with powerful short throw, 1.3X big zoom, with vertical lens shift and for hassle-free installation.


Hassle-free Integrated Zoom Adjustment

Focusing automatically regardless of screen size variations, W2700’s zoom system adjusts to follow focus adjustments, optimizing the zoom ratio to deliver visually perfect focus without blemish for high-precision clarity at every corner of the image simultaneously.


Easy 4K Upgrade of BenQ 1080p Projectors

W2700 offers vertical lens shift 10% to fit perfectly into any room with a dynamic range of projection distances and heights. And the 1.3X big zoom offers a wide range of throw distances to significantly increase installation flexibility for diverse mounting and placement options. It facilitates especially the same ceiling mount, screen with similar throw ratio and hassle-free upgrade to the 4K W2700 without screen size and throw distance calculations required.


Discover
Auto Vertical Keystone for Easy Setup with Perfect Alignment

Countering the trapezoid effect when the projector must be placed off-center, such as simple placement on top of a table, the vertical keystone function adjusts the image for a professionally squared image. Keystone correction makes it simple to project ideally aligned images from a variety of locations.


Universal Connectivity
USB Type-A 3.0 Port icon

USB Type-A 3.0 Port

USB Type-A 3.0 that can transfer data at up to 5 Gbit/s, which is about 10 times faster than the USB 2.0 standard.


USB Media Reader icon

USB Media Reader for Sharing without Cables

W2700’s lets users easily project content from removable disk directly without any hassle cable with high speed transmission. Supporting a wide range of files including video, audio, picture.


Firmware Upgrades icon

Effortless Maintenance of Firmware Upgrades

W2700’s USB upgrade capability keeps it operating at peak efficiency with the latest firmware, providing both simple operation and effortless maintenance.

Teknik Özellikler
Projeksiyon Teknolojisi?DLP Projeksiyon
Işık Gücü?1000 - 2900 Ansi Lümen
Çözünürlük (Gerçek)?3840x2160
3D Özelliği?3D Var
Diğer Özellikler
Stok KoduW2700
MarkaBenQ
Stok DurumuÜrün Temin Bilgisi ve Alternatif Ürünler İçin: 0 216 302 19 90
Garanti (Yıl)2
4718755076343
AKTİVİZYON PROJEKSİYON MERKEZİ

Mağaza - Showroom:
Kozyatağı Mah. Nevzat Bulut Sk. No:4/A  KADIKÖY - İSTANBUL
T: 0 (216) 302 19 90 pbx   M: 0 (533) 372 00 94  F: 0 (216) 361 97 87  E-mail: info@projeksiyoncihazi.com.tr

Tüm hakları Aktivizyon Dijital Medya Rek. Yay. Bil. ve Tic. Ltd. Şti'ne aittir.  © 2003 - 2024
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.