BenQ W1700 4K UHD HDR Ev Sinema Projeksiyon Cihazı

Ürün temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

3300 Ansi Lumen, 3840x2160 4K Çözünürlük
86.190,00 TL
2200 Ansi Lumen, 3840x2160 4K Çözünürlük
89.310,00 TL

4K UHD, HDR, Rec.709 ile Ev Sineması Projektörü | W1700


  • Jilet Keskinliğinde Gerçek 8,3 Milyon Piksel Detayı ile 4K UHD

  • Projektör için Optimize Edilmiş HDR ile Hiper-Gerçekçi Video Kalitesi

  • En Kaliteli Sinematik Renk Doğruluğu için Rec. 709 HDTV Standardı


Burada da Satın Alabilirsiniz
Mağaza Bul

 
Muhteşem Sinema Deneyimi İçin Gerçek 4K HDR

BenQ W1700 4K HDR CineHome Projektörü, CinematicColor™ teknolojisi ile dev ekran heyecanını oturma odanıza getiriyor. Arkadaşlarınızı ve ailenizi, otantik bir dijital sinema deneyiminin keyfini çıkarmak üzere harika video ve mükemmel ses zenginliği sunan büyüleyici 4K HDR görüntülerinin önünde bir araya getirin.


Sinemadaki Gibi Görüntü Kalitesi
4K UHD Gerçek 8,3 Milyon Piksel Mükemmelliği

Her çerçeve için 8,3 milyon ayrı piksel ile 4K UHD 3840x2160 çözünürlük üreten W1700; modern yaşam tarzına uygun, ince, zarif ve kompakt bir profil sunmak için devrim yaratan 0,47 inç tek DMD DLP teknolojisini kullanıyor. Full HD 1080p'nin dört katı yüksek çözünürlüğe sahip 4K UHD büyüleyici bir netlik ve keskin tanımlanmış ince detayları ortaya çıkarmak için piksel bulanıklığını azaltır.
Doğru Renk ve Görüntü Bütünlüğü

W1700, birden fazla paneli hizalama sorunlarını önlemeye yönelik tek DMD DLP teknolojisiyle kusursuz görüntü bütünlüğü ve renk doğruluğu sağlar. W1700, kusursuz netlik için bulanıklık, gölgelenme ve girişim örüntüleri gibi hatalara yer bırakmayan jilet keskinliğinde görüntüler ve doğru renkler üretir.Mükemmel Görüntü Kalitesi için Kusursuz Optikler

BenQ 4K optik sistemi, üstün ışık penetrasyonu ve gerçekçi görüntü kalitesi için yalnızca en yüksek kalitede cam kullanır. Tescilli düşük dağılımlı mercek kaplamaları, renk sapmasını en aza indirger, böylece en sevdiğiniz 4K UHD içeriğinin keyfini parlak netlikte çıkarabilirsiniz.

Düşük Dağılımlı Mercek


Düşük Dağılımlı Olmayan MercekDüşük Dağılım


Dağılım 
 
HDR ile Hiper Gerçekçi Video Kalitesi

BenQ'nun özel Otomatik HDR Renk Oluşturma ve Sinema için Optimize Edilmiş teknolojisine sahip HDR10 desteği ile güçlendirilen W1700'ün Yüksek Dinamik Aralık performansı, üstün bir sinema keyfi için 4K video içeriğindeki her ayrıntıyı ortaya çıkararak tek bir adımda daha fazla parlaklık, kontrast aralığı ve görüntü optimizasyonu sunar.

daha fazla

 


 


 

 


 


 


BenQ CinematicColor™ Teknolojisi

CinematicColor™ ile Harikaları Görün

Hassas bir görüntü kalitesi için en uygun renkleri geliştiren CinematicColor™ teknolojisi, ev sineması eğlenceniz için kusursuz bir görsel performans ve keskin ayrıntılar ile olağanüstü bir görüntü performansı sağlayan Rec.709 HDTV renk doğruluğu, RGBRGB renk çarkı teknolojisi ve yüksek doğal ANSI kontrast oranı sunar. 
Yönetmenlerin Hayalindeki Renkler için CinematicColor™
Keşfedin
Sadece Gerçek Renkler Derin Duyguları Yansıtır

Gerçek renkler, orijinal görüntüyü koruyarak üzüntü, sevinç, romantizm ve heyecan duygularını harekete geçirir. BenQ ev sineması projektörleri, “İzleyiciye en doğru rengi ilet ve en derin duyguları aktar” inancımızı yansıtıyor. THX ve ISF çift sertifikalı mühendislerimiz, mükemmel renk tutarlılığı için Rec.709 HDTV standart renk kapsamı sunan CinematicColor™ teknolojisi uzman ekibine liderlik ediyor.


BenQ Projektörü


DiğerleriOtantik Rec.709 Renk Doğruluğu

Rec.709, yönetmenlerin amaçladığı sinematik renkleri garantileyen uluslararası HDTV standardıdır. W1700, RGBRGB renk tekerleği sayesinde Hollywood filmlerinin özgün renklerini yeniden üretmek için Delta E performansının 3'ten az olmasını garanti ederek %96 oranında Rec.709 kapsamı sunar.


Rec. 709


Non-Rec. 709


Eşsiz Görsel-İşitsel Deneyim

Görkemli Sahneler için CinemaMaster Video+

CinemaMaster™ Video+, video güçlendirici teknolojilerle herhangi bir odayı, en eleştirel film meraklılarını bile kesinlikle memnun edecek dünya standartlarında bir ev sinemasına dönüştürür.


Piksel Güçlendirici

Piksel Güçlendirici, keskin kenarlar ve hassas yüzey dokuları oluşturmak için bir nesne ile arkaplanı arasındaki renk değişimlerini algılayan, harekete duyarlı bir kenar güçlendirme özelliğidir.


Güçlendirilmiş


Orijinal


Renk Güçlendirici

Renk Güçlendirici, doygun renkler, ince gradyanlar, ara tonlar ve incelikli pigmentler yaratmak için karmaşık renk algoritmalarının tonunu ayarlar.


Güçlendirilmiş


Orijinal


Ten Rengi

Ten Rengi özelliği, her ten rengini en güzel tonlarında görüntüleyerek projeksiyon ışınının ışığı nedeniyle ten renklerinin canlılığını yitirmesini engeller.


Pembe Ten Renkleri


Açık Ten Renkleri


Görkemli Ses için CinemaMaster Audio+ 2

Derin bas ve yüksek tizler için rezonans ses odasında bulunan güçlü 5-watt ses ile çarpıcı biçimde daha geniş frekans aralığına yükseltilen BenQ CinemaMaster Audio+ 2 ses güçlendirme teknolojisi; bozulma veya gürültü olmadan saf netlik için, Hollywood stüdyolarındaki gibi saf vokaller, hassas detaylar ve duyusal ses kalitesi üreten özel EQ algoritmaları ile magnezyum ve rubidyum alaşımları gibi egzotik malzemeleri için bir araya getiriyor.Her Etkinliğe Uygun Mükemmel Ses Modları

Özel ayarlı ses modları, her eğlence türüne yönelik ideal görsel-işitsel deneyimleri sanki oradaymışsınız gibi canlı bir biçimde sunmak için ses özelliklerini ayarlar.Sinema Modu

Özgün, gerçek dünyaya uygun bir sinema duygusu için mekanı dolduran bas ve yüksek frekanslı performans.


Spor Modu

Spikerlerin aktardığı hiçbir bir detayı kaçırmadan spor etkinliğine dalmak için güçlendirilmiş orta frekans ve vokaller.

Spor Modu


Müzik Modu

Müzik ve konserlerin sürükleyici ve canlı görüntülenmesi için dengeli bir performans.


Oyun Modu

Yoğun oyun deneyiminin kalbi sıkıştıran heyecanını hissettiren güçlü bas ve keskin tiz sesler.


Kullanıcı Modu

EQ algoritmaları, kendinizi tamamen eğlenceye kaptırmanız amacıyla zengin bas ve net tiz sesleri en üst düzeye çıkarmak için ayrı ayrı özelleştirilebilir. 
Yalın ve Kullanışlı Yaşam Tarzı Tasarımı

W1700'ün hafif tasarımı ve ince ve zarif, kompakt profili, güzel estetiğin yanı sıra, sezgisel işlevsellik ve çevre dostu tasarımı vurgular. Oturma odanızın dekoruna şık bir katkı olan W1700, arkadaşlarınız ve ailenizle kendinizi filmlere kaptırmanız için evinizi yalın ve konforlu hale getirir.Güç Tasarrufu ve Uzun Lamba Ömrü

Paradan tasarruf ederken izleme zevkinizi pekiştiren yenilikçi bir çözüm olan BenQ SmartEco™ teknolojisi, daha zengin siyahları yansıtmak ve görüntüdeki ayrıntıların kontrastını artırmak üzere lamba parlaklığını içeriğe göre otomatik olarak ayarlar. Ekonomik Mod, projektör lamba ömrünü 10.000 saate kadar uzatarak, lamba değiştirme ve bakım maliyetlerini en aza indirir ve projektörün genel kullanım maliyetini düşürür.Kolay Kurulum için Otomatik Hizalama

Dikey hizalama işlevi, projektörün basitçe bir masa üstüne yerleştirilmesinde olduğu gibi dengesiz yerleştirilmesi gerektiği zamanlarda ortaya çıkan yamuk etkiyi ortadan kaldırmak için görüntüyü profesyonel olarak düzeltilmiş bir görüntü sunacak biçimde ayarlar. Hizalama düzeltmesi, çeşitli konumlardan ideal olarak hizalanmış görüntüleri yansıtmayı kolaylaştırır.Herhangi Bir Alanda Resimler için 1,2X Yakınlaştırma

Büyük optik yakınlaştırma, büyük ekran eğlencesi için karmaşık kurulum zahmetine girmeden geniş bir yansıtma mesafesi aralığında kullanılabilir alanı en üst düzeye çıkarır.

*Görsel keyfi en üst düzeye çıkarmak için BenQ projektörünü doğru mesafeye yerleştirin, sayıyı girin ve “Yansıtma Mesafesi Hesaplayıcısı”nın hesabı sizin için yapmasına izin verin.


Yansıtma Mesafesi Hesaplama Makinesi


Keşfedin
 

Tam Ekran Sinema Deneyiminin Keyfini Çıkarmak için Kurulum Yapın

Genel görüntüleme keyfiniz için tam ekran yansıtma sağlanması amacıyla aşağıdaki üç yönergeyi izleyerek projektörü ayarlamanızı kesinlikle öneririz.

 

  • 4 taraflı siyah maskeleme ile 16:9 projeksiyon ekranı kullanın. Görüntü ekranının tam olarak kullanılmasını sağlamak için yansıtılan görüntünün tamamen genişletildiğinden emin olun.

 

 

  • Önerilen yansıtılan görüntü boyutu en az 120 inçtir (yaklaşık 3,9 m).

 

 

  • Lamba modunu “SmartEco” olarak ayarlayın.

 
 
BenQ, 1 Numaralı En Çok Satan DLP Projektör Markasıdır

2015 Oscar Liyakat ödüllü (Oscar® heykelciği) Digital Light Processing (DLP), dünya çapında dijital sinemaların %90'ında ve IMAX sinemalarının %100'ünde kullanılan lider projeksiyon teknolojisidir. DLP, %50’nin üzerindeki pazar payı ile dünya çapında projektör pazarına hükmederken, BenQ, bugün dünya standartlarında eşsiz bir performans sunan, 1 numaralı en çok satan DLP projektör markasıdır.

Teknik Özellikler
Projeksiyon Teknolojisi?DLP Projeksiyon
Işık Gücü?1000 - 2900 Ansi Lümen
Çözünürlük (Gerçek)?3840x2160
3D Özelliği?3D Var
Diğer Özellikler
Stok KoduW1700
MarkaBenQ
Stok DurumuÜrün Temin Bilgisi ve Alternatif Ürünler İçin: 0 216 302 19 90
Garanti (Yıl)2
4718755073373
AKTİVİZYON PROJEKSİYON MERKEZİ

Mağaza - Showroom:
Kozyatağı Mah. Nevzat Bulut Sk. No:4/A  KADIKÖY - İSTANBUL
T: 0 (216) 302 19 90 pbx   M: 0 (533) 372 00 94  F: 0 (216) 361 97 87  E-mail: info@projeksiyoncihazi.com.tr

Tüm hakları Aktivizyon Dijital Medya Rek. Yay. Bil. ve Tic. Ltd. Şti'ne aittir.  © 2003 - 2024
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.