BenQ TW526 Projeksiyon Cihazı

Ürün temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

3800 Ansi Lumen, 1920x1080 Çözünürlük
25.685,40 TL
4000 Ansi Lumen, 1024x768 Çözünürlük
16.003,98 TL
Projeksiyon Işık Gücü: 3200 Ansi Lümen
Projeksiyon Çözünürlüğü: 1280x800
Projeksiyon Teknolojisi: DLP
Kontrast Oranı: 13.000:1
Lamba Ömrü: 10.000 Saat
 

BenQ'nun SmartEco™ Teknolojisi Sayesinde Daha Az Güç Tüketir

 Daha düşük TCO ve dinamik güç tasarrufu sayesinde optimal yansıtma, yüksek parlaklık, hassas görüntü kalitesi ve optimal lamba süresi. SmartEco Teknolojisi bir DLP projektörün yapabileceklerini mükemmelleştirmiştir. Bu teknoloji sayesinde okullar ve işyerleri 70%'lere varan güç tüketimi selde ederken aynı zamanda her sunumlarında ultra renkli görüntü elde edebilmenin de avantajını yaşarlar.
 

 Smart Eco Modu: Akıllı Güç
 

 En iyi renk ve kontrast oranını elde etmek için gereken en düşük güç tüketimini hesaplayan SmartEco Modu bu sayede en iyi görüntüyü verirken lambanın ömrünü de uzatır.
 

 Normal Mod  Ortalama 296W Güç Tüketimi
 

 Smart Eco Modu Karartılmış Görüntülerdeki Detayları Öne Çıkartır Ortalama 163W Güç Tüketimi
 

 

 Lamba Koruma Modu
 

 Lamba değişimi projektörlerin en büyük maliyet kalemidir. Lamba Koruma Modu, parlaklık seviyesi göre, dinamik olarak, lambanın güç tüketimini ayarlayarak lambanın ömrünü 50%'lere kadar uzatır! Haliyle lamba yenileme maliyetinizde 50% azalmış olur.
 

 No Source Detected (Görüntü Kaynağı Bulunamadı) Modu
 

 Eğer bir görüntü kaynağı yoksa, üç dakika içerinde kullanılmayan projektör otomatik olarak Eco Blank Mode'a yada tercihe göre, otomatik olarak kapanma durumuna getirilebilir.  Bu sayede lambanın gücü 30% larda kalır.
 

Tam Güç Açık
%100 Lamba Gücü
Dikkat Ekranda

Eco Blank Modu Açık
%30 Lamba Gücü
Dikkat Öğretmende

Bekleme Modunda 0.5W
 

Eski projektör modellerine göre bir sorun olan güç tüketimi, MX525'de bekleme modunda 0.5W'a indirilerek ortadan kaldırılmıştır. Bu teknolojik ilerleme ve güç tasarrufu aynı zamanda lamba süresini uzatır ve enerji tüketimini düşürür

 Blu-ray Full HD 3D Desteği

BenQ MX525, 3D desteğine sahip en son DLP Teknolojisiyle donanmıştır. Bu sayede bir blu-ray oynatıcı ve 3D gözlüklerle yapılacak eğitim sayesinde öğrencilere benzersiz bir öğrenim tecrübesi yaşatılabilir.
 

 BenQ DLP Projektörleri I DLP Teknolojisi İle Uzun Süre Mükemmel Görüntü
Sınırsız Görsel Kalitesi
 

 BenQ DLP Projektörleri uzun süre dayanıklılık, jilet gibi görüntüler, ultra okunabilirlik ve gerçeğe yakın renkleri yansıtabilmek için üretilmiştir. Bizler, ileri seviye renk skalamız arasından geçen saf ışığı DMD çipindeki milyonlarca mikro aynadan yansıtmak için öncü DLP Teknolojisi'ni kullanıyoruz. Aynalar renksiz olduğundan ve neredeyse tamamen mühürlenmiş bir motorun içerisinde korunduklarından ötürü BenQ DLP Projektörlerinin eskime sorunu yoktur. Aslında 2000 saatlik devamlı kullanımdan sonra lambanızı değiştirdiğinizde yepyeni bir projektöre kavuşursunuz.
 

DLP Olmayan Projektör

  Orijinal Renk 2000 Saat Sonra Yeni Lamba ile  

BenQ DLP Projektör

  Orijinal Renk 2000 Saat Sonra Yeni Lamba ile  

 DLP Teknolojisi aynı zamanda sahip olma bedelini azaltmak ve uzun süre görüntü kalitesini korumayı garantilemek için filtresiz motor tasarımına sahiptir. BenQ'nun SmartEco Teknolojisi kontrast performansını ve görsel kalitesini daha da ileriye taşıyarak 70%'lere varan bir tasarruf sağlar.
 

 Jilet Gibi Görüntü ve Ultra Okunabilirlik
 

 96% doldurma faktörü sayesinde DLP Teknolojisi piksel arkasında piksel dönüşümünü destekleyerek ,renk ve detayı düşüren, tek pikselin etrafındaki karanlık ve kalın çerçeveyi ortadan kaldırır. Daha fazla görüntü doldurma ve ince çerçeve daha isabetlirenkler  ve keskin bir görüntü sağlar
BenQ DLP Projektörleri aynı zamanda yükske kontrast oranı sayesinde küçük yazıların, ince çizgilerin ve karanlık görüntülerin net bir şekilde görünmesini sağlar. Böylelikle iyi aydınlatılmış bir ortamda bile sunumlarınız gayet net bir şekilde görünür.
 

 

DLP Olmayan Projektör

 

BenQ DLP Projektör

 

 Canlı, Gerçek Renkler
 

 BrilliantColor (Parlak Renk) Teknolojisi sayesinde, BenQ DLP Projektörleri en aydınlık ortamlarda bile optimum parlaklığı ve isabetli renkleri verir. BrilliantColor Teknolojisi, ana renkler olan kırmızı, mavi ve yeşil'i ikinci renkler olan sarı, açık mavi ve magenta ile altı renk işlemine tabii tutar. Bu sayede sert renklerden su mavisi gibi orta renklere ve parlak sarılara kadar tüm renkler sunumlarınızda en saf haliyle görünür.
 

 

DLP Olmayan Projektör

 

 

BenQ DLP Projektör

 

 

(Tüm fotoğraflar sunum senaryolarını temsil etmektedir)
 

 ecoFACTS Etiketi
 

 ecoFACTS, size BenQ ürünlerini ne kadar çevre dostu olduğunu anlatır. BenQ , ekolojik düzenlemelere pasif olarak uymakla kalmayıp aynı zamanda aktif olarak çevre dostu ürünler üretmektedir. ecoFACTS, BenQ'nun çevreye zararlı ham maddeleri ikame ham maddelerle değiştirmesi, malzeme seçimi, ambalaj tasarımı, enerji tasarruflu tasarım ve üretimin diğer cephelerindeki büyük çabalarının beyanıdır.

Teknik Özellikler
Projeksiyon Teknolojisi?DLP Projeksiyon
Işık Gücü?3000 - 4900 Ansi Lümen
Çözünürlük (Gerçek)?1280x800
3D Özelliği?3D Var
Diğer Özellikler
Stok KoduTW526
MarkaBenQ
Stok DurumuÜrün Temin Bilgisi ve Alternatif Ürünler İçin: 0 216 302 19 90
Garanti (Yıl)2

Ürün Etiketleri

AKTİVİZYON PROJEKSİYON MERKEZİ

Mağaza - Showroom:
Kozyatağı Mah. Nevzat Bulut Sk. No:4/A  KADIKÖY - İSTANBUL
T: 0 (216) 302 19 90 pbx   M: 0 (533) 372 00 94  F: 0 (216) 361 97 87  E-mail: info@projeksiyoncihazi.com.tr

Tüm hakları Aktivizyon Dijital Medya Rek. Yay. Bil. ve Tic. Ltd. Şti'ne aittir.  © 2003 - 2024
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.