BenQ SX920 Projeksiyon Cihazı

Ürün temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

3200 Ansi Lumen, 3840x2160 4K Çözünürlük, Led
149.999,00 TL
3500 Ansi Lumen, 1920x1080 Çözünürlük, Android, Kablosuz
40.625,00 TL
Projeksiyon Işık Gücü: 5.000 Ansi Lümen
Projeksiyon Çözünürlüğü: 1024x768
Projeksiyon Teknolojisi: DLP
Kontrast Oranı: 5.000:1

Sunumlarda Nefes Kesici Netlik ve Parlaklık
 

 DLP projektör uzmanı ve globalde #1 DLP projektör satıcısı olan BenQ,  kusursuz resim kalitesi, çarpıcı parlaklık, tam güvenilirlik ve esnek kurulum özelliklerine sahip olan yeni S9 Serileri'ni sunar. Fırçalanmış metalik tasarımı ve jet motorlarından esinlenilen merkezi lensi ile en iyi aydınlatılmış konferans odalarında bile yüksek parlaklığı sayesinde net görüntü sunar. Büyük zum, lens kaydırması ve 2D keystone gibi özellikle iş için düşünülen güçlü özellikleri SX920'nin kurulumunu son derece kolaylaştırır. Ayrıca güvenilirliği, bakımının kolayca yapılabilmesi ve sessizce çalışmasıyla SX920 günlük ofis kullanımı için ideal bir seçimdir. BenQ'nun yüksek görüntü kalitesi ve tarz sahibi tasarımıyla her seferinde en iyi sunumu yapabilirsiniz.
 

 Modern Endüstriyel Tasarım
 

 Kurulum Esnekliği
 

 1.6X Büyük Zum
 

 1.6X Büyük Zum, etkileyici menzili sayesinde projektörünüzü, odanızdaki mobilyaların yerini değiştirmeden, kolayca kurmanızı sağlar. 
 

SX920 
Dikey+7.5%

 Dikey Lens Kaydırması
 

 Projektör kurulumu sırasında yanlış hesaplamalar yapılması durumunda, görsellik kalitesinde ödün vermeden, sadece lensi kaydırarak görüntüyü ekrana konumlandırabilirsiniz.
 

 Merkezi Lens Tasarımı
 

 Benzerlerinden farklı olarak BenQ'nun simetrik olarak ortalanmış lens tasarımı, projektörü özel hesaplamalar ve ayarlamalar yapmaya gerek kalmadan  kurmanıza yardımcı olur.
 

2D Keystone

 2D Keystone özelliği projektörü perde önünde istediğiniz gibi yerleştirme serbestisi  sağlar. Yatay ve dikey olarak +-30 derecelik bir paya sahip olan projektörü dilerseniz yan yerleştirerek, projeksiyonu engellemeden perde önüne geçip sunumunuzu yapabilirsiniz.Bu sayede U tipi masa düzeninde bile ortaya bir sehpa koyma zorunluluğunuz kalmaz.
 

 Köşe Ayarı
 

 Köşe Ayarı özelliği sayesinde görüntünün her köşesini ayr ayrı ayarlayarak görseli perdeye tam olarak yerleştirebilirsiniz.
 

 Görüntü Kalitesi
 

5000 ANSI Lumen

 Konferans odasının büyüklüğü yada ne kadar iyi aydınlatıldığı fark etmez. BenQ'nun 5000 ANSI Lümens parlaklığı, sunumlarınızın her zaman temiz ve göz alıcı görünmesini sağlar. Bu sayede aydınlık bir odada katılımcılar bir yandan notlarını alırken bir yandan da sunumunuzu izleyebilirler.
 

Simulated Photo

 Yüksek Kontrast
 

 BenQ'nun know how'ı, uzmanlığı ve DLP teknolojisinin sunduğu olanaklar sayesinde karanlık detaylar önplana çıkartılarak sunumlarınızın üst seviyede görselliğe ulaşması sağlanır. Aynı zamanda görüntüdeki yazılar mükemmel netlikle okunabilir.
 

Düşük Kontrast

Yüksek Kontrast

Temsili Foto

Yönetim Kolaylığı
 

LAN Kontrol

 LAN Kontrol, IT Yöneticilerinin günlük kontrollerini ve işlerini kolayca yapabilmeleri için IT workstation'lardan erişine izin verir. Bu arayüz Creston, RoomView ve PJ-Link sistemlerini destekler.
 

 Üst Lamba Kapağı
 

 Lambaya kolayca ulaşım sağlayan üst kapak sayesinde tavana astığınız projektörünüzü sökmek zorunda kalmazsınız.
 

 MHL Bağlantısı
 

 MHL ile Android İşletim Sistemi'ne sahip akıllı telefonunuzu projektörünüze bağlayıp, o küçücük ekranın sınırlarından kurtulabilir ve belgelerde fotoğraflara ve videolara kadar tüm görselliği büyük perdeye yansıtabilirsiniz. Üstelik cihazınızı projektöre bağladığınız andan itibaren cihazınız şarj olmaya da başlayacağından pilinizin tükenmesinden korkmanıza da gerek kalmaz.
 

 USB Gücü
 

 USB yuvası kablosuz ekipmanların sunumda kullanılmasına yardımcı olur.
 

 BenQ DLP Projektörleri DLP Projeksiyon Teknolojisiyle Görsel Kalitesini Uzun Süre Korur
 

 Digital Light Processing (Dijital Işık Yansıtma) -DLP- Teknolojisi dünyadaki sinema salonlarının 90% 'ında ve IMAX salonlarının 100%'ünde kullanılan, önce projeksiyon teknolojisidir ve 2015 Academy Award of Merit (Oskar® heykelciği) Ödülüne sahiptir.
 

 İsabetli
 

 İnanılmaz dayanıklı mikro aynalı DLP çipi ve neredeyse tamamen mühürlenmiş DLP motor tasarımı sayesinde BenQ DLP Projektörleri test süresinde bile görsel kalitesini bozmaz. Toz birikmesini ve ısı kaynaklı zararları eleyen bu yapı ile BenQ projektörleri, sadece lamba değişimi ile yılllarca ilk günkü gibi kalır.
 

sRGB ile

sRGB Olmadan

 

BenQ DLP Projektörleri I DLP Teknolojisi İle Uzun Süre Mükemmel Görüntü

BenQ DLP Projektörleri uzun süre dayanıklılık, jilet gibi görüntüler, ultra okunabilirlik ve gerçeğe yakın renkleri yansıtabilmek için üretilmiştir. Bizler, ileri seviye renk skalamız arasından geçen saf ışığı DMD çipindeki milyonlarca mikro aynadan yansıtmak için öncü DLP Teknolojisi'ni kullanıyoruz. Aynalar renksiz olduğundan ve neredeyse tamamen mühürlenmiş bir motorun içerisinde korunduklarından ötürü BenQ DLP Projektörlerinin eskime sorunu yoktur. Aslında 2000 saatlik devamlı kullanımdan sonra lambanızı değiştirdiğinizde yepyeni bir projektöre kavuşursunuz.

BenQ DLP Projektör

Orijinal Renk

2000 saat
sonrası

Yeni Lamba
Sonrası

 

DLP Olmayan Projektör

Orjinal Renk

2000 saat
sonrası

YeniLamba
Sonrası

 Jilet Gibi Görüntü
 

 Endüstri lideri yüksek kontrast oranı sayesinde BenQ DLP Projektörleri kristal berraklığında görüntüleri size sunar. Aynı zamanda BenQ SmartEco™ Teknolojisi ile pikselli dolgunlaştırarak yazıları daha rahat okumanızı sağlar.
 

DLP Olmayan
Projektör

BenQ DLP
Projektör

DLP Olmayan
Projector

BenQ DLP
Projektör

DLP Olmayan
Projektör

BenQ DLP
Projektör

BenQ DLP
Projektör
SmartEco Mode

 
Teknik Özellikler
Projeksiyon Teknolojisi?DLP Projeksiyon
Işık Gücü?5000 - 9900 Ansi Lümen
Çözünürlük (Gerçek)?1024x768
Kablosuz Özelliği?Opsiyonel
3D Özelliği?3D Var
Diğer Özellikler
Stok KoduSX920
MarkaBenQ
Stok DurumuÜrün Temin Bilgisi ve Alternatif Ürünler İçin: 0 216 302 19 90
Garanti (Yıl)2
AKTİVİZYON PROJEKSİYON MERKEZİ

Mağaza - Showroom:
Kozyatağı Mah. Nevzat Bulut Sk. No:4/A  KADIKÖY - İSTANBUL
T: 0 (216) 302 19 90 pbx   M: 0 (533) 372 00 94  F: 0 (216) 361 97 87  E-mail: info@projeksiyoncihazi.com.tr

Tüm hakları Aktivizyon Dijital Medya Rek. Yay. Bil. ve Tic. Ltd. Şti'ne aittir.  © 2003 - 2024
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.