BenQ MH741 Projeksiyon Cihazı

Ürün temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

3800 Ansi Lumen, 1920x1080 Çözünürlük
25.350,00 TL
4000 Ansi Lumen, 1024x768 Çözünürlük
15.795,00 TL
Projeksiyon Işık Gücü: 4000 Ansi Lümen
Projeksiyon Çözünürlüğü: 1920x1080
Projeksiyon Teknolojisi: DLP
Kontrast Oranı: 10.000:1
Lamba Ömrü: 4.500 Saat
 
 

2D Keystone
 

2D Keystone özelliği projektörü perde önünde istediğiniz gibi yerleştirme serbestisi  sağlar. Yatay ve dikey olarak +-30 derecelik bir paya sahip olan projektörü dilerseniz yan yerleştirerek, projeksiyonu engellemeden perde önüne geçip sunumunuzu yapabilirsiniz.Bu sayede U tipi masa düzeninde bile ortaya bir sehpa koyma zorunluluğunuz kalmaz.
 

Köşe Ayarı
 

Köşe Ayarı özelliği sayesinde görüntünün her köşesini ayr ayrı ayarlayarak görseli perdeye tam olarak yerleştirebilirsiniz.
 

MHL Bağlantısı
 

 MHL ile Android İşletim Sistemi'ne sahip akıllı telefonunuzu projektörünüze bağlayıp, o küçücük ekranın sınırlarından kurtulabilir ve belgelerde fotoğraflara ve videolara kadar tüm görselliği büyük perdeye yansıtabilirsiniz. Üstelik cihazınızı projektöre bağladığınız andan itibaren cihazınız şarj olmaya da başlayacağından pilinizin tükenmesinden korkmanıza da gerek kalmaz.
 

 Güç tasarruflu, Çevre dostu
Daha Yeşil Bir Çevre İçin Dünya Lideri SmartEco Teknolojisi
 

 21. yüzyılda bir DLP projektörünün çevre için neler yapabileceğini araştıran BenQ, projektör lamba sistemine Philips'in ImageCare Teknolojisi'ni ekleyen ilk DLP firmasıdır. Bu yeni buluş sayesinde MX704, göz alıcı parlaklığı, seçkin görüntü kalitesini ve optimize edilmiş lamba ömrünü yaratıcı özelliklerle birleştirir.
 

 Eco Blank Modu
 

 SmartEco™, içeriğe  göre lambanın parlaklığını otomatik olarak ayarlar ve daha gerçekçi bir siyah sağlarken bir yandan da detayları ön plana çıkartır. Böylece güç tasarrufunda bulunur.
 

 

 

 
 

Tam Güç Açık
%100 Lamba Gücü
Dikkat Ekranda

 

Eco Blank Modu Açık
%30 Lamba Gücü
Dikkat Öğretmende

 

  SmartEco Modu

 

 SmartEco™, içeriğe  göre lambanın parlaklığını otomatik olarak ayarlar ve daha gerçekçi bir siyah sağlarken bir yandan da detayları ön plana çıkartır. Böylece güç tasarrufunda bulunur.
 

 

 Normal Mod
Ortalama 330W Projektör Güç Tüketimi
 

 

 Karanlık Ortamlardaki DEtayları Zenginleştirir
Ortalama 270W Projektör Güç Tüketimi
 

 

 

 No Source Detected (Görüntü Kaynağı Bulunamadı) Modu
 

 Eğer bir görüntü kaynağı yoksa, üç dakika içerinde kullanılmayan projektör otomatik olarak Eco Blank Mode'a yada tercihe göre, otomatik olarak kapanma durumuna getirilebilir.  Bu sayede lambanın gücü 30% larda kalır.
 

 

 

 
 

Kaynak Bulundu %100 Lamba Gücü 

 

Kaynak Bulunamadı %30 Lamba Gücü

 

  Eski projektör modellerine göre bir sorun olan güç tüketimi, MX704'te bekleme modunda 0.5W'a indirilerek ortadan kaldırılmıştır. Bu teknolojik ilerleme ve güç tasarrufu aynı zamanda lamba süresini uzatır ve enerji tüketimini düşürür.

 

When inactive, the MH741 keeps power consumption to a minimum with <0.5W standby power, achieving what was once a challenge for earlier projector models. This technological advancement in energy saving helps lower energy costs.

   Dahili 10W Hoparlör


 

 MH741, güçlendirilmiş 10W gücündeki hoparlörüyle sınıfa tertemiz bir ses vererek dersinizi destekler. Artık öğretmenler sınıflarına daha etkili bir şekilde ders anlatabilir.
 

 

 Çeşitli 3D Format Desteği
 

 MH741, üç boyutlu filmlerde gördüğünüz efektleri size yansıtabilmek için DLP Link™ 3D yansıtma özelliğine sahiptir.MH741 tarafından desteklenen 3D formatları 3D field-sequential, 3D frame packing, 3D top-and-bottom ve 3D side-by-side'dır. Bunun yanısıra Blu-ray desteğine de sahiptir.
 

Alt Yazı Desteği
 

 MH741 ile ekstra bir cihaz ihtiyacınız olmadan videolardaki alt yazıları görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik dil eğitimi veren sınıflar gibi ekranda konuşma ve alt yazının aynı anda görünmesi gereken alanlarda çok faydalıdır.
 

 Eğitim Şablonları
 

 BenQ, öğretmenizi kolaylaştırmak için MSX704'e eğitim şablonları ekledi. Yazı, Müzik, Taslak ve Kareli olmak üzere dört farklı şablon sayesinde kara veya beyaz tahtalara çizgi çekme zorunluluğu olmadan çalışabilirsiniz.
 

 BenQ DLP Projektörleri DLP Projeksiyon Teknolojisiyle Görsel Kalitesini Uzun Süre Korur
 

 Digital Light Processing (Dijital Işık Yansıtma) -DLP- Teknolojisi dünyadaki sinema salonlarının 90% 'ında ve IMAX salonlarının 100%'ünde kullanılan, önce projeksiyon teknolojisidir ve 2015 Academy Award of Merit (Oskar® heykelciği) Ödülüne sahiptir.
 

 Uzun Süreli
 

 İnanılmaz dayanıklı mikro aynalı DLP çipi ve neredeyse tamamen mühürlenmiş DLP motor tasarımı sayesinde BenQ DLP Projektörleri test süresinde bile görsel kalitesini bozmaz. Toz birikmesini ve ısı kaynaklı zararları eleyen bu yapı ile BenQ projektörleri, sadece lamba değişimi ile yılllarca ilk günkü gibi kalır.
 

BenQ DLP Projektor

Orijinal Renk

2000 Saat
sonra

Yeni Lamba ile

 

DLP Olmayan Projektör

Orijinal Renk

 

2000 saat
sonra

Yeni Lamba ile

Jilet Gibi Görüntü
 

Endüstri lideri yüksek kontrast oranı sayesinde BenQ DLP Projektörleri kristal berraklığında görüntüleri size sunar. Aynı zamanda BenQ SmartEco™ Teknolojisi ile pikselli dolgunlaştırarak yazıları daha rahat okumanızı sağlar.
 

DLP
Olmayan
Projector

BenQ DLP
Projektör

DLP Olmayan
Projektör

BenQ
DLP
Projektör

DLP Olmayan
Projektör

BenQ DLP
Projektör

BenQ DLP
Projektör

 
Teknik Özellikler
Projeksiyon Teknolojisi?DLP Projeksiyon
Işık Gücü?3000 - 4900 Ansi Lümen
Çözünürlük (Gerçek)?1920x1080
Kablosuz Özelliği?Opsiyonel
3D Özelliği?Opsiyonel
Diğer Özellikler
Stok KoduMH741
MarkaBenQ
Stok DurumuÜrün Temin Bilgisi ve Alternatif Ürünler İçin: 0 216 302 19 90
Garanti (Yıl)2

Ürün Etiketleri

AKTİVİZYON PROJEKSİYON MERKEZİ

Mağaza - Showroom:
Kozyatağı Mah. Nevzat Bulut Sk. No:4/A  KADIKÖY - İSTANBUL
T: 0 (216) 302 19 90 pbx   M: 0 (533) 372 00 94  F: 0 (216) 361 97 87  E-mail: info@projeksiyoncihazi.com.tr

Tüm hakları Aktivizyon Dijital Medya Rek. Yay. Bil. ve Tic. Ltd. Şti'ne aittir.  © 2003 - 2024
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.