BenQ LK935 4K Lazer Projeksiyon Cihazı

Fiyat:
149.500,00 TL
Havale / EFT:
145.015,00 TL
26.984,75 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava
ÖZEL FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Projeksiyon Işık Gücü: 5500 Ansi Lümen
Projeksiyon Çözünürlüğü: 3840x2160
Kontrast Oranı: 3.000.000:1
Lamba Ömrü: 20.000 Saat


BenQ LK935 4K UHD lazer projektör konferans salonları ve telekonferans yoğunluklu toplantılar gerçekleştirilen büyük ölçekli toplantı odaları için özel olarak geliştirilmiş business projeksiyon modelidir. 5.500 ansi lümen ultra parlak ışık gücüne sahip bu projektör yoğun ışık koşulları altında dahi etkileyici ve dikkat çekici sunumlar gerçekleştirmenize olanak sunar. En önemli özelliklerinden olan  desteklenen 21:9 görüntü oranı telekonferans görüşmeleriniz sırasında bölünmüş ekran fonksiyonları için size çok daha geniş bir alan sunar.

3840x2160 doğal çözünürlüğe sahip LK935 ile en detaylı sunumlarınızı ve en ayrıntılı görsellerinizi kayıpsız olarak izleyicilerle paylaşabilirsiniz. DLP lazer teknolojisinin 20.000 saatlik bakım gerektirmeyen kullanım özelliği ile filtre temizliği, lamba değişimi gibi konuları asla dert etmeniz gerekmez. 

Tüm koşullardak ve farklı ebatlardaki kullanım alanlarında dahi ürünün kolay kurulumu için model birçok özellik ile donatılmıştır. 1.6 geniş optik zoom sayesinde cihazı çok geniş bir aralığa konumladırabiliyorken, 3D geometrik düzeltme ve yatay-dikey optik lens kaydırma fonksiyonları ile cihazı perdenin merkezine yerleştrmek zorunda değilsiniz.


%92 Rec.709 renk gamutu kapsama oranı ve 3D, Parlak, Dicom Sim, Golf, İnfografik, Sunum, sRGB, Kullanıcı 1, Kullanıcı 2, Video, Görüntülü Görüşme modları ile her kullanım amacı için projektörünüzden maksimum verimi alabilmeniz hedeflenmiştir.

BenQ LK935 ve alternatif modeller hakkında detaylı bilgi ve size özel fiyat teklifi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

LK935 5500 Lümen 4K Lazer Konferans Odası Projektörü


Doğru Renklerle Yeniliklerinizin Parıldamasına İzin Verin
  • 4K UHD çözünürlük, insanları, grafikleri ve verileri gösterirken olağanüstü ayrıntı sunar
  • Optimum video konferans ekranı için 21:9 en boy oranı ve ön sıra düzeni
  • Çok yönlü kurulum seçenekleri: geniş lens kaydırma, 1,6x yakınlaştırma ve 3B trapezoid düzeltme
  • Sağlam IP5X koruması ve 20.000 saatlik lazer ışık kaynağı ömrü, lamba değişimini ortadan kaldırır
 
 
 
 
 

Gerçekten Etkileyici Bir Toplantı Deneyimi Yaratın

BenQ LK935 4K lazer projektör, 5500 lümen parlaklık ve yüksek 4K çözünürlükle hibrit toplantılarda, insanların ve sunum içeriğinin yer aldığı birden çok bölünmüş ekranın olduğu video konferans toplantılarında bile mükemmel performans sunar.

 
4K UHD High Resolution: offers superior image quality compared to WUXGA

4K UHD Yüksek Çözünürlük: WUXGA'ya kıyasla üstün görüntü kalitesi sunar

5500 Lumen High Brightness renders presentations with clarity even under bright ambient lighting conditions

5500 Lümen Yüksek Parlaklık, parlak ortam aydınlatması koşullarında bile sunumları net bir şekilde gerçekleştirir

21:9 aspect ratio provides an optimal display for video conferences

21:9 en boy oranı, video konferanslar için en uygun görüntüyü sağlar

Video Conference Mode automatically optimizes the accuracy of skin tone depiction for a more immersive meeting experience

Video Konferans Modu, daha sürükleyici bir toplantı deneyimi için cilt tonu tasvirinin doğruluğunu otomatik olarak optimize eder

Wide 1.36-2.18 throw ratio allows for up to 200-inch display from 6 meters

Geniş 1,36-2,18 yansıtma açısı oranı, 6 metreden 200 inç ekrana kadar izin verir

Large lens shift and big 1.6X zoom make installation more flexible

Büyük lens kaydırma ve büyük 1,6X yakınlaştırma, kurulumu daha esnek hale getirir

 

Profesyonel Toplantılar İçin Net Sunumlar Yapın

4K UHD Çözünürlükle Video Konferansları Yükseltin

Daha net, sorunsuz sanal toplantılar için LK935 4K UHD projektörle görüntülü konferansınızı geliştirin. FHD'nin dört katı çözünürlüğe sahip 4K UHD, aynı anda birden çok ekranı görüntülerken bile netliği korumak için daha keskin, daha ayrıntılı görüntüler sunar. Bulanık görüntülü aramalara elveda ve 4K UHD çözünürlükle yeni bir video konferans mükemmellik düzeyine merhaba deyin.

Enhance your video conferencing with LK935 for clearer, smoother virtual meetings with sharper, more detailed images.

Yüksek Kontrastlı DLP ile Net ve Keskin Sunun

DLP teknolojisi, 3LCD projektörlere kıyasla hem açık hem de koyu arka planlarda daha net ayrıntılar sağlayarak üstün kontrast sunar.

DLP technology delivers superior contrast and clearer detail against both light and dark backgrounds.

Aydınlık Ortamlarda Net Görüntüler

Sunumlarınıza, parlak ortamlarda bile, oda ışıkları nedeniyle solmadan parlak ve net görünecek parlaklık verin. BenQ LK935'in 5500 lümen ve lazerle çalışan yüksek parlaklığı ile sunumlarınız parlak ortam aydınlatma koşullarında bile net ve görünür kalır.

LK935's 5500 lumens and laser-driven high brightness make your presentation look bold and clear even in bright environments.

Hassas Renklerle Sanal Toplantıları Geliştirin

BenQ iş projektörleri, toplantı deneyimlerini optimize etmek için tasarlanmış renk modlarıyla gelir. LK935, doğal ve sürükleyici sunum için cilt tonlarını ayarlayarak video görüşmeleri sırasında soluk veya doğal olmayan görünen cilt tonlarını ortadan kaldıran, video konferans için özel olarak tasarlanmış bir resim moduna sahiptir: Video Konferans Modu

LK935's picture mode is tailored for video conferencing that adjusts skin tones for natural and immersive presentation for video calls.
 
 
 
LK935 delivers excellent performance with 5500lm brightness and 4K resolution for hybrid meetings, video conference meetings and multi-split-screen presentations.
 
 

Daha büyük. Daha geniş.

21:9 en boy oranı ve doğru cilt tonları, daha önce hiç olmadığı kadar işbirliği yapmanıza ve bağlantı kurmanıza yardımcı olur
 
 

İlgili Tüm Bilgileri Aynı Anda Görüntüleyin

BenQ LK935'in geniş atış oranından yararlanın. Yalnızca 6 metreden 200” genişliğe kadar bir ekrandan yararlanın, böylece ihtiyacınız olan tüm bilgiler aynı anda görüntülenir ve net bir şekilde öne çıkar. LK935, hedef kitlenizin katılımını ve odaklanmasını sağlamak için net ve her şeyi kapsayan ekran sunduğundan, işbirliğini ve iletişimi her zamankinden daha verimli ve hem uzaktan ekip toplantıları hem de çoklu görev için harika hale getirin.

LK935's wide throw ratio creates a screen up to 200" wide from just 6 meters, suitable for remote team meetings and multi-tasking.

21:9 En Boy Oranı ile Doğal Etkileşimi Deneyimleyin

21:9 geniş ekranla sanal toplantıları zenginleştirin ve yüz yüze iletişimi geniş ekranda hayata geçirin. Microsoft Teams Ön Sıra düzeni desteğiyle, daha fazla üretkenlik ve katılım için daha önce hiç olmadığı kadar sürükleyici ve etkileşimli video konferansların keyfini çıkarırsınız.

Augment virtual meetings with a 21:9 wide screen display, bringing face-to-face communication to life on a wide screen with Microsoft Teams Front Row layout support.
 

Rahatınız İçin Tasarlanmış Esnek Kurulum

Montaj Esnekliği için Dikey/Yatay Lens Kaydırma

LK935, projektörü fiziksel olarak hareket ettirmeden tam olarak istediğiniz yere eksen dışı montaj için görüntüyü ekran yüksekliğinin %60'ına kadar yukarı ve aşağı hareket ettirmek ve yatay konumu %23 oranında ayarlamak için dikey/yatay lens kaydırma özelliğine sahiptir.

LK935 has vertical/horizontal lens shift to move the image to exactly where you want without physically moving the projector.

Kolay Yükseltme ve Kurulum için 1,6x Yakınlaştırma

Büyük 1,6x yakınlaştırma ile, mevcut tavan montajlarını yeniden konumlandırmadan eski projektörleri değiştirebilir ve yeni LK935 projektörünüzü neredeyse her alana kolayca sığdırabilirsiniz. LK935'i ekrandan 3,5 ila 5,6 metre mesafeye monte edebilir ve 120 inç yansıtabilirsiniz, böylece masraflı yenileme veya kurulum aksama sürelerinden kaçınmış olursunuz.

With big 1.6x zoom, mount LK935 anywhere from 3.5 to 5.6 meters from the screen and project 120" without costly renovation or installation downtime.

360° Döndürerek Yansıtma

LK935, tavanlara, duvarlara, zeminlere veya açılı tabelalara yansıtmak için herhangi bir açıda dikey olarak eğilebilir ve her büyüklükteki kurumsal mekanda sunumları mümkün kılar.

Tilt LK935 vertically to any angle for projection on ceilings, walls, floors, or angled signage, making presentations possible in corporate venues of any size.
Tilt LK935 vertically to any angle for projection on ceilings, walls, floors, or angled signage, making presentations possible in corporate venues of any size.

İdeal Projeksiyon Hizalaması için 3D Keystone

To counteract the trapezoid effect that occurs when a projector is installed off-center, the BenQ LK935 offers a three dimensional keystone correction range of up to ±40° on both the horizontal and vertical axes, which rotates the projected image clockwise or counterclockwise.

LK935 offers a 3D keystone correction to correct image distortions out of off-center projection along all three axes.

2D Keystone

LK935 offers a 3D keystone correction to correct image distortions out of off-center projection along all three axes.

Rotation

 

Yüksek Sistem Entegrasyonu ve Uyumluluğu

Sıkıştırılmamış İletim ve Kontrol için HDBaseT

HDBaseT bağlantısı, PC'ler, dizüstü bilgisayarlar, belge kameraları ve DVD/Blu-ray oynatıcılar gibi birden çok kaynaktan gelen video, ses, RS-232 ve LAN kontrol sinyallerini tek bir RJ-45 kablosunda birleştirerek 100 metreye kadar kesintisiz iletim sağlar uzak.

HDBaseT connectivity combines video, audio, RS-232, and LAN control signals from multiple source devices on a single RJ-45 cable for seamless transmission.
BenQ DMS Local is a device information and management platform with Windows that remotely

Üçüncü Taraf Ağ / Web Kontrolü

Kurumsal ağ altyapılarına uygun sistem entegrasyonu için Extron, Crestron ve PJ-Link gibi önde gelen projektör kontrol sistemleriyle uyumlu olan LK935, 15 metreye kadar güvenilir uzun mesafe kurulumları için RS-232'yi de destekler.

BenQ DMS Local

BenQ DMS Local, LAN yoluyla tüm ekranlarınızı uzaktan kontrol eden, Windows ile kullanıma yönelik bir cihaz bilgisi ve yönetim platformudur. DMS Local, Ajan Modunu da destekleyerek DMS Local ayarlarınızı DMS Cloud ile entegre etmenize olanak tanır.

BenQ DMS Local is a device information and management platform with Windows that remotely
 

Düşük Bakım ile Yüksek Güvenilirlik

20.000 Saatlik Uzun Ömürlü Performans

BenQ LK935 lazer projektör, lazer ışık kaynağı sayesinde düşük bakım maliyeti avantajıyla birlikte 20.000 saate kadar olağanüstü görüntü kalitesi ve performans sunar. Güvenilir ve sorunsuz LK935 projektörle, uzun süreli kullanım sırasında ve birden çok projeksiyon konumunda bile içiniz rahat olsun.

LK935 delivers outstanding image quality and performance for up to 20,000 hours.

Zorlu Koşullar için DustGuard™ Teknolojisi

Optik bileşenleri korumak için kapalı lazer modülleri ve kapalı ışık motorları ile DustGuard™ teknolojisine sahip BenQ LK935 projektör, renk tekerleği sensör arızasını ve birikinti nedeniyle görünür görüntü lekelerini ortadan kaldırarak servis maliyetlerini ve arıza süresini azaltan IP5X toz odası test standardını da geçti.

With DustGuard™ technology and IP5X protection, LK935 operates smoothly under severe conditions.
With DustGuard™ technology and IP5X protection, LK935 operates smoothly under severe conditions.

Sealed Laser Light Source

Kalıcı Canlı Renkler için Filtresiz DLP Teknolojisi

BenQ LK935 lazer projektör, tek çipli bir DLP tasarımına sahiptir. Bu çip, 20.000 saatlik kullanım ömrüyle dayanıklıdır ve bozulmamış canlı renkler ve net metin sağlar. Bu, toplam sahip olma maliyetini düşürür ve zaman alan filtre bakımı ihtiyacını ortadan kaldırır.

LK935 features a single-chip DLP design, which is durable with undegraded vivid colors and clear text.
Teknik Özellikler
Projeksiyon Teknolojisi?LAZER Projeksiyon
Işık Gücü?5000 - 9900 Ansi Lümen
Çözünürlük (Gerçek)?3840x2160
Kablosuz Özelliği?Opsiyonel
3D Özelliği?3D Var
Diğer Özellikler
Stok KoduLK935
MarkaBenQ
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

AKTİVİZYON PROJEKSİYON MERKEZİ

Mağaza - Showroom:
Kozyatağı Mah. Nevzat Bulut Sk. No:4/A  KADIKÖY - İSTANBUL
T: 0 (216) 302 19 90 pbx   M: 0 (533) 372 00 94  F: 0 (216) 361 97 87  E-mail: info@projeksiyoncihazi.com.tr

Tüm hakları Aktivizyon Dijital Medya Rek. Yay. Bil. ve Tic. Ltd. Şti'ne aittir.  © 2003 - 2024
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.