Aktivizyon Bileşim A.Ş. Toplantı Salonuna 2X2 55" LED Videowall Ekran Kurulumunu Gerçekleştirdi.

1998 yılında kurulduğundan beri Ziraat ve Halk Bankası sermaye ortaklığı ile operasyonlarını yürütürken Temmuz 2013 yılı itibariyle T. Halk Bankası A.Ş. bağlı ortaklığı olarak hizmetlerine hızla devam eden Bileşim A.Ş.'nin Ataşehir Yenişehir'deki merkez binasının kurumsal toplantı odasına Aktivizyon tarafından 2x2 Nec Full HD LED ekranlarla videowall ekran sistemi kurulumu gerçekleştirildi.

Kurumun toplantı odasında gerçekleştirilen keşif esnasında toplantı odasının 3 tarafının tavandan yere cam yapıda olduğu ve bu camlardan içeriye çok yoğun şekilde gün ışığı girdiğinden  mevcut projeksiyon sisteminin  ihtiyaçları karşılamaktan çok uzak olduğu görüldü. Bunun üzerine  mevcut projeksiyon cihazı ve projeksiyon perdesinin yerine
firmamız tafından çok daha yüksek ansi lumen değerine (ışık gücüne) sahip bir projeksiyon cihazı ve ışık kazanım değeri yüksek, birinci sınıf bir projeksiyon perdesi temin edilerek bir demonstasyon gerçekleştirildi. Kurumun beklentilerinin çok yüksek olmasına bağlı olarak denemelerde mevcut ortamda projeksiyon sistemleri ile istenen seviyede tatmin edici sonuç alınamayacağı belirlendi.

led videowall ekran

Bunun üzerine yapılan görüşmeler sonrasında toplantı odasının mevcut koşulları göz önünde bulundurularak kurumun ihtiyacını kaliteli bir LED ekran video wall sisteminin karşılayabileceğine karar verildi. Nec'in Full HD çözünürlüğe ve 500 nit ekran parlaklığına sahip X555UNV modeli bu özelliklerinin yanı sıra 7/24 çalışabilme özelliği ve sadece 3.6mm ultra ince çerçeveleri ile video wall sistemi için en uygun ürün olarak belirlendi. Nec, profesyonel görüntüleme sistemleri alanında üst seviye ürün ve çözümler sunan ve büyük saygınlığa sahip Japon menşeili bir marka olarak bugüne kadar bir çok projede tercih edilmiştir.

Gerçekleştirilen kurulum sonrası video wall led ekran yoğun günışığı alan toplantı odası gayet tatminkar bir performans sergiledi. 500 cd/m2 parlaklığa sahip kaliteli bir IPS panelin aydınlık seviyesi çok yoğun ortamlarda dahi ne kadar net görüntüler sunabileceği görülmüş oldu. Aktivizyon olarak görüntü sistemleri alanındaki 15 yıllık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerek kurulum tipi profesyonel projeksiyon cihazları ve projeksiyon perdeleri gerekse de her ölçüde video wall ekran sistemlerinin keşif / projelendirme / kurulum aşamalarında sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

video wall led ekranlar

16.10.2017

AKTİVİZYON PROJEKSİYON MERKEZİ

Mağaza - Showroom:
Kozyatağı Mah. Nevzat Bulut Sk. No:4/A  KADIKÖY - İSTANBUL
T: 0 (216) 302 19 90 pbx   M: 0 (533) 372 00 94  F: 0 (216) 361 97 87  E-mail: info@projeksiyoncihazi.com.tr

Tüm hakları Aktivizyon Dijital Medya Rek. Yay. Bil. ve Tic. Ltd. Şti'ne aittir.  © 2003 - 2024
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.